Про компанію

Слоган "Твій ергономічний простір"

Угорська торгова марка E.Ger заснована в 2010 році.

З самого першого дня свого існування ТМ E.Ger створює якісні рішення для ванної кімнати: душові куточки, двері, шторки на ванну, піддони.

Кабіни і шторки E.Ger виготовляються виключно із загартованого скла товщиною від 4 до 8 мм і комплектуються алюмінієвим профілем. Магнітні ущільнювачі гарантують герметичність закриття дверей, а подвійні ролики забезпечують м'який хід.

На окрему увагу заслуговують універсальні піддони серії SMC (Sheet Molding Compound). Вони виготовляються з міцного і стійкого до пошкоджень стеклокомпозита. Їх зворотня сторона має коміркову структуру, що надає їм додаткову міцність і запобігає провисанню. Піддони SMC підходять як до власних кабін, так і до продуктів інших виробників. Великий вибір розмірів дозволяє комплектувати ними душові зони і ніші, не обмежуючись стандартними габаритами.

Асортимент ТМ E.Ger в 2018 році поповнився аксесуарами для душових кабін: навісні гачки і полички, які фіксуються на склі і не вимагають монтажних отворів в стінах. Також в наборі, що пропонується, з'явився скребок для прибирання скляних і глянцевих поверхонь.

2017 рік ознаменувався ребрендингом: зміни торкнулися як логотипу і слогану, так і філософії компанії. Ергономічність є основою продукції ТМ E.Ger. Адже це не просто конструкція зі скла, пластику та металу, а, перш за все, - Ваш особистий простір, грамотне використання якого дозволяє вам контролювати і раціонально використовувати найважливіший ресурс сучасної людини - ЧАС

Переваги продукції ТМ E.Ger:

  • Різноманіття форм і розмірів піддонів
  • Наявність унікальних моделей душових кабін з регульованим профілем
  • Реверсивна (зворотна) конструкція дверей
  • Стінки, виготовлені з безпечного гартованого скла
  • Надійна фурнітура, магнітні замки і ролики
  • Гарантійний та післягарантійний сервіс
  • Гарантія 5 років